Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Тимонівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04337736) був реорганізований і увійшов до складу Троїцької громади

Розміри адміністративного збору

Розміри адміністративного збору за державну реєстрацію, за надання інформації з Державного реєстру речових прав

Адміністративний збір за реєстрацію прав на нерухоме майно,  розраховується залежно від розміру прожиткового мінімуму та терміну, за який повинна бути проведена реєстраційна дія.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246-VIII з 1 січня 2018 року установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі - 1762 гривні.

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ЗБІР

(вид реєстрації, термін)

Прив’язка до прожиткового мінімуму
(1762
гривні з 01.01.2018)
Код: 22012600

Округлена сума, грн.

За державну реєстрацію права власності

у строк, що не перевищує 5 робочих днів

0,1 прожиткового мінімуму

180

у строк 2 робочі дні

1 прожитковий мінімум

1760

у строк 1 робочий день

2 прожиткових мінімумів

3520

у строк 2 години

5 прожиткових мінімумів

8810

За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки),

у строк, що не перевищує 5 робочих днів

0,05 прожиткового мінімуму

90

у строк 2 робочі дні

0,5 прожиткового мінімуму

880

у строк 1 робочий день

1 прожитковий мінімум

1760

у строк 2 години

2,5 прожиткового мінімуму

4410

За державну реєстрацію обтяжень речових прав, іпотеки

у строк, що не перевищує 2 робочих днів

0,05 прожиткового мінімуму

90

За державну реєстрацію прав та обтяжень
у результаті вчинення нотаріальних дій

проводиться невідкладно після завершення нотаріальної дії, але не пізніше строків, встановлених абз. 1 та 2 ч. 1 ст. 19 Закону (реєстрація права власності та інших речових прав (крім іпотеки) – у строк, що не перевищує 5 робочих днів, державна реєстрація обтяжень, іпотек речових прав – у строк, що не перевищує 2 робочих днів)

0,1 прожиткового мінімуму

180

За отримання інформації з Державного реєстру речових прав

у строк, що не перевищує 1 робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви в ДРРП (ПАПЕРОВА ФОРМА)

0,025 прожиткового мінімуму

40

За отримання інформації  з Державного реєстру речових прав

(ЕЛЕКТРОННА ФОРМА)

0,0125 прожиткового мінімуму

20

За внесення змін до записів Державного реєстру прав, що передбачено ст. 26 Закону у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника

у строк, що не перевищує 1 робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви в ДРРП

прожиткового мінімуму

70

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
до таблиці щодо правильного визначення
розміру адміністративного збору

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (надалі в Законі державна реєстрація прав)- офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (пп.1 ч.1 ст.2 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, далі - Закон).

Згідно з ч. 4 ст. 19 Закону строк, визначений у днях, обраховується з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав. Строк, визначений у годинах, обраховується з часу реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав.

Відповідно до ч. 7 ст. 34 Закону адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Адміністративний збір справляється за одну надану послугу у сфері державної реєстрації прав.

У разі надання однієї послуги у сфері державної реєстрації прав одночасно усім співвласникам нерухомого майна адміністративний збір справляється один раз у повному обсязі.

У разі якщо державна реєстрація права власності або інших речових прав, відмінних від права власності, проводиться у строки меншініж передбачені ст. 19 Закону (реєстрація права власності та інших речових прав (крім іпотеки) – у строк, що не перевищує 5 робочих днів, державна реєстрація обтяжень, іпотек речових прав – у строк, що не перевищує 2 робочих днів), особи, визначені п.п. 1-9 ч. 8 ст. 34 Законуне звільняються від сплати адміністративного збору.

Адміністративний збір не справляється за внесення змін до записів Державного реєстру прав, пов’язаних із приведенням у відповідність до законів України у строквизначений цими законами (абз.12 ч.8 ст.34 Закону).

Державний реєстратор Тимонівської сільської ради

Троїцького району Луганської області                                                                   Г.В.Дородаєв